Новини

Лекція "Все, що потрібно знати про статеве дозрівання" від соціально-освітнього проєкту Drugstore (за підтримки МБФ "Альянс громадського здоров'я").

12 квітня – день початку епохи пілотованих космічних польотів – спільне свято, що з'єднує минуле, сьогодення і майбутнє людей Землі.

12 квітня прокурором Звягельської окружної прокуратури Олександром Гайворонським проведена просвітницька бесіда на тему «Кібер безпека - як не стати «зброєю» в руках агресора.

Цьогоріч День цивільного захисту в ліцеї пройшов надзвичайно емоційно, насичено. Учні із задоволенням та неабиякою допитливістю виконували завдання, які їм надіслав листом пес Патрон. Ліцеїсти мали змогу відпрацювати техніки стабілізації психоемоційного стану, які повертають відчуття спокою, вчать долати страхи і тривогу, покращують ментальне здоров'я.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’ я першокласники Ємільчинського ліцею №2 завітали до відділу обслуговування дітей КЗ «Ємільчинська публічна бібліотека» на «Розваги здоровійок».

5 квітня на базі Ємільчинської ДЮСШ відбулися фінальні змагання за чемпіонство з волейболу серед юнаків 2009 р.н та молодших за проєктом Президента України Володимира Зеленського "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги РУХАЄМОСЬ РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ".

Наші ліцеїсти також приєднуються до святкування на активній ранковій зарядці «Україна понад усе»!

5 квітня психологинею ліцею, Ларисою Ляшук, була проведена година спілкування з елементами тренінгу "Вчимося жити поруч", в якій активно брали участь учні та учениці учнівського активу!

Метою заходу було очистити прибережну зону від сміття, яке накопичилося протягом зими, та зробити наше довкілля чистішим та приємнішим для відпочинку.

2 квітня Міжнародний день дитячої книги. Дата була обрана не випадково. Саме цього дня народився славетний данський казкар – Ганс Крістіан Андерсен.

Мета акцій, які організовують у День птахів – популяризувати знання про птахів, звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу та необхідність й важливість його гармонійного співіснування з людьми, адже це дійсно актуальне для нас і стосується всіх країн і континентів.

28 березня, вчителі Ємільчинського ліцею №2, мали унікальну можливість взяти участь у тренінгу "Виховання стійкості в закладах освіти", організованому Teach For Ukraine. Тренінг, проведений Катериною Тимченко та Катерина Меширефова був насиченим та практичним.

26 березня відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня.
Приємно зазначити, що атестація педагога – це прояв його найкращих професійних умінь, а саме такими майстрами своєї справи є всі педагогічні працівники закладу, які атестувалися у цьому році.

21 березня в ліцеї було проведено засідання педагогічної ради «Ціннісні орієнтації педагогічного супроводу обдарованих здобувачів освіти в освітньому середовищі Ємільчинського ліцею №2».
Розпочалося засідання у формі гри «Павутинка», в ході якої колеги дізналися багато цікавого один про одного.

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу - Тарас Шевченко.

14 березня о 14:26 | Ярошук О. О. | немає коментарів

Традиційно під гаслом "The most beautiful word in the English language is YOU!” з 04 по 08 березня 2024 року вчителями англійської мови Тетяною Кот, Любов Лозко, Наталією Марчук, Іриною Левковою був проведений English language week.

13 березня о 15:33 | Ярошук О. О. | немає коментарів

В Ємільчинському ліцеї №2 з 26.02 по 03.03.2024 проходив Тиждень «Знайомство з СЕЕН». У EdCamp Ukraine визначають СЕЕН як програму, яка сприяє розвитку базових людських цінностей, системному та критичному мисленню, зосередженню уваги, запобіганню стресу й стійкості до нього, співпереживанню до себе й інших.

13 березня о 15:25 | Ярошук О. О. | немає коментарів

1 березня відзначається Всесвітній день цивільної оброни. Сьогодні, на тлі повномасштабного вторгнення росії в Україну, особливо важливо постає тема цивільного захисту.

13 березня о 15:08 | Ярошук О. О. | немає коментарів

У ліцеї пройшов І тур конкурсу виконавців художнього слова, присвяченого 210-й річниці з дня народження Тараса Шевченка «Оживає Кобзареве слово», організатором якого є відділ культури та туризму Ємільчинської селищної ради.

13 березня о 14:38 | Ярошук О. О. | немає коментарів