Тиждень біології та основ здоров'я

Дата: 22 квітня о 15:33, Оновлено 22 квітня о 15:56
Автор: Ярошук О. О.
18 переглядів

Цікаві та змістовні заходи проходили в ліцеї в рамках тижня біології та основ здоров'я.

П'ятикласники та п'ятикласниці ліцею прокачали свої hard та soft skills у другий (жовтий) день кольорового Тижня біології: познайомились з цифровим навчальним гейміфікованим застосунком Gimkit, друкавали 3Д - моделі тварин та творили квіткові композиції за допомогою мармурової техніки малювання на воді Ебру, а ще комунікували, взаємодіяли та розвивали лідерські якості.

В рамках тижня біології та основ здоров'я, здобувачі освіти 5 та 8 класів, вчителі Романішина Ірина та Костюченко Наталя, здійснили екскурсію до Державної пожежно-рятувальної частини. Діти уважно та з цікавістю слухали Антоненка Валентина, який розповідав про мінну небезпеку, про наслідки від спалювання сухої трави, та наслідки незвичайних ситуацій. Учні не тільки уважно слухали, а й практично займались - одягали одяг рятувальників, відвідали спортзал та звичайно ж посиділи в пожежних машинах.

В рамках Кольорового тижня біології та основ здоров'я, відбулась зустріч з лікарем стоматологом Лавришиним Романом. Здобувачі освіти 7 класів з цікавістю послухали про догляд за зубами, наслідки недотримання гігієни. Учні також задавали багато питань, на які отримали змістовні відповіді. Дякуємо за зустріч!

До нашого ліцею завітав працівник Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника Виктор Кучинськый. Учні слухали неймовірно цікаву та запопливу розповідь про мешканців заповідника. Про зубрів, про рись, здичавіле стадо корів, коней Пржевальського, вовків... Різноманітність птахів та їх поведінку. Про турботу про потомство, обробку від сказу, допомогу взимку і навіть смішні моменти життя тварин. Пан Віктор наголосив про необхіднсть оберігати дику природу та навколишнє середовище. Дякуємо за зустріч, та чекаємо нових!!!

В рамках Кольорового тижня біології та основ здоров'я, учні 6-А класу провели благодійну акцію "Від серця до серця". З любов'ю та турботою діти зібрали посилки з необхідними речами для своїх рідних, що захищають нашу рідну землю від загарбників. Дякуємо за захист, за можливість навчатися!