Засідання методичних комісій
Цікаво, креативно, по-сучасному пройшло засідання методичної комісії точних наук і технологій, на якому освітяни:
- поринули в творчу атмосферу;
- презентували авторські розробки цифрових уроків (Світлана Давидова - «Закон Архімеда», 7 кл.);
- поділилися власними методичними матеріалами (Олена Ярошук - практикум з інформатики для учнів 7 кл НУШ);
- поділилися досвідом створення власних занять за допомогою диджитал-інструментів (Наталія Ярмолін, Олена Ярошук, Світлана Давидова);
- комунікували та взаємонавчалися щодо підвищення позитивної мотивації учнів у вивченні точних наук і технологій (Наталія Ярмолін, Алла Гайченя, Любов Ковальчук);
- практикували вправи щодо попередження професійного виснаження педагога (Лариса Ляшук);
- досліджували закон Архімеда на практиці (плавання в басейні).
Щира вдячність ЗСУ за можливість навчати та навчатися!
2 січня 2025 року відбулося засідання методичної комісії природничих наук та основ здоров'я на тему "Нова Українська школа: від теорії до практики". Ознайомилися з новою роллю сучасного вчителя, з психолого-педагогічними аспектами адаптації п'ятикласиків, розширили знання про суб'єкт-суб'єктивну взаємодію в освітньому процесі НУШ. Розглянули алгоритм організації уроку за діяльнісним підходом.
2 січня відбулося засідання методичної комісії суспільно- естетичного циклу предметів та фізичної культури на тему: "Медіаграмотність: чи можна вірити всьому, що бачиш і чуєш?"Медіаосвіта для освітянської спільноти надзвичайно важлива. Але маємо також знати, які небезпеки несуть із собою цифрові технології та як на нас впливає інформаційний тиск. Надзвичайно важливо вміти захищатися від цих небезпек, користуючись можливостями, які надають медіа. Тому медіаграмотність повинна стати необхідним і обов'язковим елементом повсякденного життя кожного сучасного педагога, особливо зараз в умовах війни.
2 січня відбулося засідання методичної комісії вчителів початкових класів та вихователів ГПД. Тема засідання "Нестандартний підхід до формувального оцінювання . Доповідачі: Кучерук Ольга "Особистий розвиток дитини в умовах сьогодення", Сокирко Людмила "Нестандартний підхід до формувального оцінювання", "STEM наступ у початковій школі", Радченко Алла "Я це роблю так- Щоденні 3". Також виступ психолога Ляшук Лариси з міні-тренінгом "Я в ресурсі і в балансі або профілактика емоційного вигорання засобами арт-технік".
"Три речі ніколи не повертаються назад: час, слово, можливість. Тому не гай час, обирай слово, не втрачай можливість". (Конфуцій). ТОж, 8 січня, вчителі мовно-літературної галузі ліцею провели засідання МК згідно даної цитати на тему: "Профілактика професійного вигорання". Ділимося досвідом, дієвими методиками результативності і задоволенням від роботи.